RSS
Dzisiaj jest: Niedziela, 30 Sierpnia 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:761
Zatrzymani sprawcy:31
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:2
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO KONTAKT STRUKTURA KMP DZIELNICOWI PRACA W POLICJI OSOBY POSZUKIWANE/ZAGINIONE WYROKI SĄDOWE PREWENCJA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE KWP ZGŁOŚ KORUPCJĘ ZWIĄZKI ZAWODOWE SZUKASZ POMOCY ? NIEBIESKA KARTA ZNAKOWANIE ROWERÓW JAK UNIKAĆ ZAGROŻEŃ ? BEZPIECZNA WODA SPOTTERS UCZYMY I POMAGAMY
 


strzałka Marihuana rosła w polu kukurydzy

Ciechocińscy policjanci zatrzymali podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Dwóch mieszkańców powiatu aleksandrowskiego usłyszało zarzuty posiadania, wytwarzania i uprawy środków odurzających. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje prokurator.

Kryminalni z komisariatu w Ciechocinku dzięki współpracy z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego w Toruniu zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu aleksandrowskiego. Do realizacji doszło w środę (03.10.12) około 16:00 na terenie miasta. Na ulicy Lorentowicza policjanci zatrzymali opla, którym podróżowali młodzi mężczyźni, podejrzewani o przestępstwa narkotykowe. W trakcie kontroli 24-letniego pasażera funkcjonariusze ujawnili blisko 4 gramy narkotyków. Jednak na tym się nie zakończyło. Funkcjonariusze w ich miejscach zamieszkania zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę o łącznej wadze blisko 40 gramów oraz 7 krzewów konopi indyjskich. Rośliny rosły na polu kukurydzy. Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.
Dzisiaj (5.10.12) 24-latek usłyszał zarzuty wytwarzania i posiadania narkotyków. Jego o rok starszemu koledze, policjanci przedstawili zarzut uprawy środków odurzających. Za te przestępstwa zatrzymanym grozi kara do 3 lat więzienia. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje prokurator, policjanci będą wnioskowali o tymczasowe aresztowanie podejrzanych.

 

st. sierż. Marta Błachowicz
oficer prasowy KPP w Aleksandrowie Kujawskim

 
Publikacja: nadkom. Maciej Daszkiewicz
KWP w Bydgoszczy
Zespół Prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
  
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KMP Bydgoszcz