RSS
Dzisiaj jest: Środa, 02 Września 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:880
Zatrzymani sprawcy:35
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:7
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO KONTAKT STRUKTURA KMP DZIELNICOWI PRACA W POLICJI OSOBY POSZUKIWANE/ZAGINIONE WYROKI SĄDOWE PREWENCJA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE KWP ZGŁOŚ KORUPCJĘ ZWIĄZKI ZAWODOWE SZUKASZ POMOCY ? NIEBIESKA KARTA ZNAKOWANIE ROWERÓW JAK UNIKAĆ ZAGROŻEŃ ? BEZPIECZNA WODA SPOTTERS UCZYMY I POMAGAMY
 


strzałka POLICJANT W "BAJCE"

Pierwsze miesiące roku szkolnego to czas kiedy policjanci odwiedzają przedszkola i szkoły w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły”. Ostatnio zawitano do milusińskich z Przedszkola „Bajka” w Gębicach.

Jak bezpiecznie dotrzeć z domu do przedszkola i z powrotem? Jak poruszać się podczas spaceru czy pieszej wycieczki? Co robić kiedy zaczepia nas obcy? To tylko kilka z wielu pytań, na które odpowiadał dzisiaj (12.10) przedszkolakom sierżant sztabowy Tomasz Bartecki. Referent ds. nieletnich z mogileńskiej komendy policji w formie zabawy przekazał dzieciom najważniejsze informacje dotyczące bezpiecznego poruszania się po drodze. Omówił szczegółowo jak należy zachowywać się w obrębie przejścia dla pieszych oraz dlaczego tak ważne jest stosowanie elementów odblaskowych. Osobne miejsce poświęcił zagrożeniom w kontakcie z obcymi, których dziecko może spotkać w rożnych miejscach i sytuacjach.


 
Publikacja: kom. Tomasz Rybczyński
KPP w Mogilnie
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
  
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KMP Bydgoszcz