RSS
Dzisiaj jest: Środa, 02 Września 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:880
Zatrzymani sprawcy:35
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:7
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO KONTAKT STRUKTURA KMP DZIELNICOWI PRACA W POLICJI OSOBY POSZUKIWANE/ZAGINIONE WYROKI SĄDOWE PREWENCJA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE KWP ZGŁOŚ KORUPCJĘ ZWIĄZKI ZAWODOWE SZUKASZ POMOCY ? NIEBIESKA KARTA ZNAKOWANIE ROWERÓW JAK UNIKAĆ ZAGROŻEŃ ? BEZPIECZNA WODA SPOTTERS UCZYMY I POMAGAMY
 


strzałka Chciał przekupić policjantów

Jazda autem dla tego kierowcy zakończy się dwojako, w każdym przypadku „niemiło”. 33-letni mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym oraz usiłowanie wręczenia policjantom łapówki w zamian za odstąpienie od czynności.

Wczoraj (17.03.2013r.) przed godz.17:00 w miejscowości Jedwabna policjanci z włocławskiej drogówki zatrzymali do kontroli auto. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca volkswagena jest nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 1,8 promila alkoholu. 33-latek zdając sobie sprawę z tego, że poniesie konsekwencje, chcąc uniknąć kary, próbował przekupić mundurowych. Kierowca zaproponował policjantom 100 złotych w zamian za to, aby „sobie odpuścili”. Wtedy mężczyzna usłyszał, że właśnie popełnił kolejne przestępstwo. Trafił do policyjnego aresztu. Usłyszy zarzut jazdy w stanie nietrzeźwym oraz wręczenia korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od czynności. Grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Małgorzata Marczak
Oficer Prasowy KMP Włocławek

 
Publikacja: podinsp. Monika Chlebicz
KWP w Bydgoszczy
Rzecznik Prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
  
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KMP Bydgoszcz