Chciał włamać się do sklepu i ukraść perfum. Nie zdążył - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Chciał włamać się do sklepu i ukraść perfum. Nie zdążył

Policjanci z bydgoskiego Błonia zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę usiłowania włamania do sklepu drogeryjnego. Mężczyzna rzucając kamieniem w szybę ją uszkodził, ale nie zdążył nic ukraść ze sklepu. Trafił do policyjnego aresztu, by dzisiaj po wytrzeźwieniu usłyszeć zarzuty.

Do zdarzenia doszło wczoraj (22.11.2020) około godz. 12:40 na ul. Broniewskiego w Bydgoszczy. Wówczas dyżurny komisariatu został powiadomiony o mężczyźnie mającym rzucać jakimiś przedmiotami w okno wystawowe. Skierowany na miejsce patrol zastał przed sklepem drogeryjnym mężczyznę, który trzymał w ręku kamień. Okazało się, że chciał włamać się do sklepu, by ukraść perfum. Jego zamiary przerwali policjanci, którzy go zatrzymali. 36-latek po przeprowadzonym badaniu trzeźwości, które wykazało ponad dwa promile, trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (23.11.2020) po wytrzeźwieniu bydgoszczanin usłyszał zarzuty usiłowania włamania i zniszczenia mienia o wartości 1500 złotych. Za tego typu czyny grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.