Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 02.08.2017

Policjanci z Komisariatu Policji w Solcu Kujawskim zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z Solca Kujawskiego prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem do pojazdu. Zdarzenie miało miejsce 25 maja 2017 roku pomiędzy godziną 09:00 a 15:00 przy ulicy Garbary w Solcu Kujawskim. Sprawca po wybiciu szyby w samochodzie, ukradł z wnętrza auta portfel z pieniędzmi oraz dokumentami i kartą kredytową. Tego samego dnia w godzinach 15:20 – 15:50 nieznany mężczyzna dokonał wypłaty znacznej ilości pieniędzy z dwóch bankomatów przy ulicy Planu 6-letniego w Bydgoszczy.

Soleccy policjanci poszukują informacji mogących przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Informację można przekazać pod numerem telefonu 52-387-71-06, a także całodobowo pod numerami 52-588-12-49, 997 lub 112 lub pocztą email na adres: maciej.wesolowski1@bg.policja.gov.pl.

Ważne!!!

Prowadzący postępowanie zastrzega, aby publikacja zdjęć była tylko na policyjnej stronie internetowej. Tak, więc zwracamy się z prośbą o nie publikowanie i niepowielanie prezentowanych zdjęć.

Autor: podkom. Przemysław Słomski
Publikacja: podkom. Przemysław Słomski