Wiadomości

Gratulacje za zwycięstwo i podziękowania za godne reprezentowanie kujawsko-pomorskiej Policji

Data publikacji 08.09.2017

Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy podziękował za godne reprezentowanie policyjnej formacji podczas Mistrzostw Polski w Triathlonie, które odbyły się w Bydgoszczy. Nasza reprezentacja nie miała sobie równych w rywalizacji sztafetowej na dystansie pełnym IRON MAN. Płynąc, jadąc na rowerze i biegnąc na łącznym dystansie 226 km pokonali siedem innych drużyn.

Przypomnijmy: w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie IRON MAN w ramach Ocean Lava Triathlon Polska. W zawodach wystartowali policjanci z naszego regionu. Sztafeta reprezentująca International Police Association, Sekcja Polska kujawsko-pomorska grupa wojewódzka, w składzie: asp. Robert Ciepłowski (KP Bydgoszcz-Śródmieście), nadkom. Marcin Zmudzinski (KWP w Bydgoszczy), sierż. szt. Dariusz Śliwiński (KPP w Żninie) rywalizowała na dystansie pełnym i zwyciężyła uzyskując czas 9.08,19. W tej formule zawodów, która obejmowała pływanie, jazdę na rowerze i bieg na łącznym dystansie 226 km zmagało się osiem drużyn.

Robert Ciepłowski rywalizował w pływaniu na dystansie 3,8 km. Marcin Zmudziński przejechał na rowerze 180 km. Dariusz Śliwiński natomiast zmierzył się w biegu na dystansie 42,194 km. Wszyscy trzej zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach, co dało im pierwsze miejsce na podium w całej klasyfikacji sztafetowej.

W zawodach brał również udział asp. sztab. Marek Kowalczyk (OPP w Bydgoszcz), który w swojej kategorii wiekowej zajął 3 miejsce.

Dzisiaj (8.09.17) Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski pogratulował wszystkim zawodnikom wyników. Dziękował jednocześnie za godne reprezentowanie kujawsko-pomorskich policjantów i życzył dalszych sukcesów.

My również dołączamy się do gratulacji i życzeń. Brawo nasi!

Autor: Kamila Ogonowska
Publikacja: Kamila Ogonowska