Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru. Zdarzenie miało miejsce 12 czerwca 2020 r. na terenie parkingu podziemnego w bloku przy ul. Skorupki w Bydgoszczy.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach. Jego wizerunek oraz moment kradzieży zarejestrował monitoring. Sprawca ubrany był w czarną bluzę z napisem na plecach ACAB, granatowe spodnie dresowe oraz sportowe buty koloru czerwonego.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 32, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 2031/20.

  • wizerunek sprawcy z tyłu z widocznym napisem na bluzie
  • Sprawca kradzieży