Mieszkanka Solca Kujawskiego trafiła do policyjnego aresztu - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Mieszkanka Solca Kujawskiego trafiła do policyjnego aresztu

Data publikacji 12.11.2015

Policjanci z Solca Kujawskiego zatrzymali 37-latkę podejrzewaną o uszkodzenie ciała swojego męża. Mężczyzna z ranami kłutymi trafił do szpitala. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Wczoraj (11.11.2015) około godziny 21:00 pogotowie ratunkowe powiadomiło dyżurnego bydgoskiej policji o uszkodzeniu ciała mieszkańca Solca Kujawskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że załoga pogotowia ratunkowego w jednym z mieszkań przy ulicy Toruńskiej udziela pomocy mężczyźnie, który posiada na ciele rany kłute.

Na miejsce zostali skierowani soleccy policjanci, którzy ustalili, że do obrażeń ciała 26-latka najprawdopodobniej przyczyniła się jego 37-letnia żona. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i przesłuchali świadków.

Kobieta została zatrzymana. Była pijana, miała około 2,5 promila alkoholu w organizmie. Pokrzywdzony, w stanie zagrażającym życiu został przewieziony do szpitala. Teraz śledczy z Solca Kujawskiego ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: podkom. Przemysław Słomski
Publikacja: podkom. Przemysław Słomski