Policjanci zapukali do jego drzwi, gdy porcjował narkotyki - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Policjanci zapukali do jego drzwi, gdy porcjował narkotyki

Data publikacji 09.04.2018

Policjanci z fordońskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę związanego z przestępczością narkotykową. W jego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli niemal 40 gramów marihuany. 33-latek usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków.

Kryminalni z komisariatu w Fordonie ustalili, że jeden z mieszkańców tej dzielnicy może posiadać znaczne ilości środków odurzających. By potwierdzić te informacje pojechali do jego miejsca zamieszkania.

Po przedstawieniu mężczyźnie powodu wizyty policjanci weszli do jego mieszkania, gdzie potwierdzili swoje podejrzenia. Okazało się, że fordonianin porcjował w tym momencie narkotyki. Ich drugą część mundurowi znaleźli w szufladzie biurka.

Łącznie kryminalni zabezpieczyli 32 woreczki strunowe suszu roślinnego o wadze ponad 37 gramów.  Przeprowadzone wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana.

Ponadto funkcjonariusze ujawnili  wagę elektroniczną, setki pustych woreczków strunowych, dwa  telefony komórkowe oraz kilka tysięcy złotych. „Właściciel” narkotyków został zatrzymany.

Jeszcze tego samego dnia (06.04.2018) 33-latek usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyźnie może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: podkom. Lidia Kowalska
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska